Ładowanie...

Najlepszy portal randkowy dla singli, którym zależy na prawdziwym pięknie, a nie na obwodzie w pasie. Serwis randkowy dla puszystych pań oraz mężczyzn, którzy potrafią docenić ich urodę.

Często zadawane pytania

1. Dla kogo jest przeznaczony ten portal randkowy?


Niniejsza strona jest przeznaczona dla wszystkich, którym naprawdę zależy na poznaniu swojej drugiej połówki. Nasz serwis randkowy ma znakomite wyniki – udało nam się połączyć wiele szczęśliwych par, co sprawia nam ogromną radość. Jeśli więc zależy Ci na poznaniu kogoś, zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś otrzymał wystarczającą ilość trafionych profili należących do osób, które również pragną znaleźć miłość.

2. Czy ten portal randkowy jest darmowy?


Wszyscy użytkownicy po rejestracji otrzymują darmowy okres próbny, w trakcie którego mogą korzystać z tzw. Usług podstawowych. Po jego upływie należy uiścić opłatę za Pełne usługi i dostęp do portlu. Celem Usług podstawowych jest zapoznanie się z możliwościami serwisu oraz tym, jak to tutaj wygląda i działa od wewnątrz. Następnie wystarczy podjąć decyzję, czy portal randkowy ci odpowiada i czy sprosta twoim wymaganiom.


3. Co wyróżnia ten serwis randkowy?


Wiemy, że siedząc przed monitorem komputera trudno jest znaleźć miłość od pierwszego wejrzenia. Proces poznawania się online trwa trochę dłużej, dlatego oferujemy dostęp do naszych usług również na dłuższe okresy. Pamiętaj jednak, że Ty, jako użytkownik musisz pozostać niestrudzony. Większość z nas nie wygląda jak Channing Tatum, czy Emma Stone, dlatego też należy uzbroić się w cierpliwość. Nie poddawaj się, jeśli po pierwszych poszukiwaniach nie znajdziesz tego, kto spełnia wszystkie Twoje wymagania. Na portal randkowy powinieneś regularnie wracać, abyś był na bieżąco i wiedział o nowych użytkownikach logujących się na stronie. Większe szanse na poznanie prawdziwej miłości masz wśród nowych zarejestrowanych użytkowników. W trakcie okresu płatnego na portalu randkowym stopniowo będą przybywali potencjalni partnerzy z Twojej grupy wiekowej. Wstarczy odrobina dobrej woli i cierpliwości!


4. Jak znajdę "Ustawienia" lub "Profil" i jak "Wylogować się" z konta?


Aby znaleźć "Ustawienia" i łatwo "Wylogować się" ze swojego konta, kliknij najpierw na swój nick lub na zdjęcie. Wyświetli się podstawowe menu: "Ustawienia" i "Wyloguj się". W "Ustawieniach" znajdziesz pozostałe opcje dotyczące konta (profilu).

Jeśli nie jesteś pewien, spójrz na poniższy GIF:


5. Jak poradzić sobie waszą aplikacją na telefonie?


Nasza strona jest całkowicie responsywna. Z wyświetlaniem stron nie powinno zatem być żadnych problemów. 
Górne menu na telefonie wygląda następująco:


Serduszko przekieruje Cię do Przeglądu, lupa do Wyszukiwarki, trzecia ikonka wyświetli listę Poleceń, czwarta otworzy skrzynkę z Wiadomościami, a ostatnia ikonka, z trzema kropeczkami – to menu główne. Menu główne wyświetli przegląd sekcji portalu.

6. Gdzie edytować profil, zmienić zdjęcie lub dodać kolejne?

Nie podoba Ci się to, co napisałeś o sobie, albo właśnie naszła Cię wena? Znalazłeś zdjęcie, na którym wyglądasz jeszcze lepiej? Swój profil i zdjęcie możesz w dowolnej chwili edtować poprzez klinięcie na przycisk „Profil” w górnym pasku profilu. Następnie kliknij w „Edytuj profil” i już możesz w prosty sposób uzupełniać informacje na swoim profilu. Nie zapomnij pod koniec kliknąć „Zapisz”. Pamiętaj, że z uzupełnionym profilem zwiększasz swoje szanse na to, że ktoś do Ciebie napisze. Być może ktoś inny również chodzi na kurs salsy, albo słucha tej samej playlisty na Spotify! Zastanów się jednak dwa razy zanim coś napiszesz, aby nie były to już inforacje poufne.

Powyższy proces przedstawia również ten GIF:

7. Co jest, a co nie jest zbędne na profilu?

Oczywiście rozumiemy, że na portalu randkowym jesteś po to, aby szukać, a nie uzupełniać ankiety i już na pewno cieszysz się, jak zaczniesz pisać z kimś nowym. Wyobraź sobie jednak, że natrafiasz na pusty profil bez zdjęcia. Co przekona Cię do napisania do takiej osoby? Nic. Dlatego tak ważne jest uzupełnienie swojego profilu. Dodaj zdjęcie. Nie wstydz się pokazać swojej twarzy lub przynajmniej sylwetki. Polecamy zdradzić równiez kilka informacji o sobie (w polu „Jak opisałby/opisałaby mnie przyjaciel/przyjaciółka”). Napisz dwie lub trzy cehy charakteru, do tego dodaj jakieś swoje hobby. (Jeśli chcesz się trochę pośmiać, zerknij na naszą instrukcję, jak na pewno nie uzupełniać profilu. Wystarczy kliknąć tutaj.) Ogólna zasada brzmi, że im więcej szczegółów (prawdziwych!) podasz, tym większe masz szanse na zalezienie bratniej duszy, z którą stworzysz udany i trwały związek.

8. Jak powinno wyglądać zdjęcie profilowe?

Bez zdjęcia nie dostaniesz się do wyszukiwarki, ponieważ nie byłoby to fair przeglądać zdjęcia innych, podczas gdy Ty nie dajesz innym możliwości zrobienia tego samego. Kiedy już zdecydujesz się na dodanie zdjęcia, najlepiej zrobisz jeśli złapiesz do ręki swój telefon i zrobisz selfie. Będziesz mieć wówczas aktualne zdjęcie, którego jeszcze nigdzie nie wykorzystałeś. Większość ludzi korzysta z portalu randkowego na telefonie, zatem zdjęcie powinno mieć rozmiar max. 4MB. Choć i to już powoli nadawało by się na plakat.:)

Na zdjęciu patrz w obiektyw. Wygląda to szczerze i sprawia, że od razu nawiązujesz z kimś, kto je ogląda, niewidzialny kontakt. Uśmiech zrobi przyjazne wrażenie i dorzuci kilka punktów dodatkowych. Najlepiej oceniane zdjęcia przedstawiają tylko twarz, zatem naprawdę nie musisz za bardzo kombinować.

9. Jak kogoś poznać?

Kiedy dokonasz rejestracji i dokładnie uzupełnisz swój profil, rozejrzyj się po portalu. Możesz korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile użytkowników i je oceniać. Nie czekaj aż inni do Ciebie napiszą, sam zrób ten pierwszy krok. Ponieważ wciąż przybywają do nas nowi użytkownicy, ważne jest regularne wracanie na stronę i sprawdzanie nowych rejestracji. Zdecydowanie zwiększysz tym swoje szanse! Jeśli jesteś nieśmiały i z trudem przychodzi Ci napisanie pierwszej wiadomości, możesz skorzystać z pomocy doradcy osobistego. Kiedy zwrócisz się do niego o pomoc, może on w Twoim imieniu pisać do wybranych osób, albo omówić z Tobą kolejne kroki prowadzące do poznania kogoś. Wystarczy nacisnąć przycisk „Doradca osobisty” znajdujący się na Twoim lub czyimś profilu i wysłać wiadomość.

10. Czy w ramach Usług podstawowych mogę za darmo wysłać komuś wiadomość?

Tak, możesz. Usługi podstawowe umożliwiają wyszukiwanie, przeglądanie wyników wyszukiwania, ograniczone przeglądanie profili, pisanie i czytanie wiadomości. Zatem, kiedy ktoś wpadnie Ci w oko, znajdź w sobie odwagę i napisz do niego wiadomość.

Instrukcję, jak napisać wiadomość przedstawia poniższy GIF.

zprávy

11. Jak i gdzie mogę przeczytać wiadomości od innych użytkowników?

Aby przeczytać wiadomości od innych użytkowników kliknij w „Wiadomości” na pasku głównym (obok Twojego zdjęcia i nicku). Na telefonie wystarczy kliknąć w ikonę koperty w górnym pasku ekranu.

Wiadomości od innych użytkowników możesz czytać w ramach Usług podstawowych oraz później, w dowolnym momencie, w trakcie trwania jednego z pakietów usług płatnych.

12. Co oznaczają znaki "▶◀" w niektórych wiadomościach?

Wiadomość, która ma taką formę " :-) " – ma zadanie inicjacyjne. W ten sposób, w ramach Usług podstawowych, automatycznie inicjuje się rozmowa wśród użytkowników, którzy mają mniej kontaktów.

13. Dostanę odpowiedź nawet jeśli nie mam uruchomionych pełnych ani ekskluzywnych usług?

Odpowiedź otrzymasz i możesz ją przeczytać w ramach Usług podstawowych. Po wygaśnięciu Usług podstawowych będziesz mógł otworzyć sekcję Wiadomości na swoim koncie jedynie po aktywacji pełnych lub ekskluzywnych usług. Bez obaw, wiadomości od nadawców zostaną bezpiecznie zapisane w Twojej skrzynce odbiorczej. Na uruchomienie płatnych usług możesz się zdecydować w dowolnym momencie, wówczas bez problemu dostaniesz się do otrzymanych wiadomości.

14. Za co właściwie płaci się na portalu randkowym?

Tak samo, jak za każdą dobrej jakości usługę, również za portal randkowy ma sens płacić. Płacący użytkownicy otrzymują możliwość dłuższego czasu na poznawanie, 7x zwiększoną widoczność profilu oraz możliwość korzystania z wszystkich funkcji serwisu. Kredyty e-mailowe można w dowolnym momencie wymienić za kontakt e-mailowy na daną osobę, zobaczyć wszystkie informacje o wszystkich użytkownikach, poznać ich dokładny wiek i lokalizację. Co więcej, żaden darmowy serwis randkowy nie zagwarantuje Ci takiej promocji profilu, jak odpłatny portal randkowy.

15. Czy członkostwo przedłuża się automatycznie?

Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie wejdź w „Ustawienia”, gdzie znajdziesz Listę płatności. Jeśli zobaczysz tam przycisk Anuluj przedłużanie, możesz go w dowolnym momencie kliknąć. Jeśli członkostwo zostało już anulowane, albo po prostu nie widzisz wspomnianej opcji na swoim profilu – wówczas możesz być pewien, że płatność była jednorazowa i aby móc nadal korzystać z usługi, konieczne będzie ponowne dokonanie płatności.

16. Mogę zapłacić zagraniczną kartą? Czy transakcji można dokonać z za granicy?

Oczywiście, że tak. Przyjmujemy karty takie jak Visa czy MasterCard bez względu na to, który bank i w jakim kraju je wydał. Globalizacja w praktyce!

17. Co mam zrobić, jeśli zapomniałem hasło?

Tyle jest haseł, PIN-ów i cyfr, które człowiek musi zapamiętać! Czy jest ktoś, komu by się nie zdarzyło o czymś zapomnieć? Na szczęście ten problem na naszym portalu można w prosty sposób rozwiązać: wejdź na stronę główną, w formularzu rejestracyjnym wpisz swój adres e-mail i potwierdz. Następnie pojawi się zapytanie „Zapomniałeś hasło?”, w które musisz kliknąć. Pod wskazany adres e-mail wyślemy wiadomość z linkiem. Kiedy klikniesz w link, otworzy Ci się nowa strona, na której zostaniesz poproszony o wpisanie nowego hasła. Pamietaj, że podczas każdego kolejnego logowania będziesz już musiał korzystać z nowego hasła.

18. Jak anulować wysyłanie e-maili?

Jeśli chcesz anulować wysyłanie e-maili z informacjami dotyczącymi nowych użytkowników, aktywności członków serwisu itp., wejdź w „Ustawienia” i w rubryce „Ogólne” kliknij w okienko obok „Wysyłanie e-maili” tak, aby pojawiło się tam „WYŁ.”

19. Jak usunąć profil na portalu?

Udało Ci się kogoś poznać i już macie zaplanowaną podróż poślubną? Swój profil możesz w dowolnym momencie usunąć poprzez kliknięcie w swój nick i wejście w „Ustawienia”. Następnie przesuń się do dolnej części strony, gdzie znajduje się sekcja „Stan konta” i wybierz opcję „usuń moje konto”. Później już możesz cieszyć się z podróży poślubnej nad Bałtykiem lub Seszelach!

Zobacz jak Michał, któremu udało się już znaleźć partnerkę, usuwa swój profil:

smazání